בנייה רוויה

חברת פוליביד מספקת פתרונות בידוד תרמי מתקדמים לענף הבניה, וגם לענפי התעשייה, המזון והחקלאות. לענף הבנייה החברה מספקת קשת רחבה ואיכותית של פתרונות בידוד תרמי. מדובר בפתרונות העומדים בדרישות מחמירות של תקני הבידוד ותקני, בנייה ירוקה, משפרים את איכות החיים וחוסכים בתהליכי בנייה והוצאות אנרגיה.

פתרונות בידוד שונים עבור בנייה רוויה

חברתנו מספקת מגוון פתרונות בידוד איכותיים, מתקדמים ועמידים המתאימים לצורכי ודרישות כל סוגי הבנייה, לרבות בניה רוויה, בנייה מתועשת וצמודי קרקע.

הפתרונות כוללים בין היתר:

  • בידוד תרמי לגשרי קור וקירות חוץ- מגוון פתרונות בידוד תקניים ואיכותיים בערכים תואמים לבנייה רוויה ולבנייה צמודת קרקע, המונעים תופעות של עיבוי. כמו כן, בידוד איכותי משפר את הנוחות התרמית בבניין, הנעה בין הטמפרטורות עשרים ואחת לעשרים ושש מעלות.
    פתרונות הבידוד שלנו כוללים לוחות פוליבורד העשוי מפוליסטירן מוקצף, פוליסילבר מפוליסטירן מוקצף משופר, וכן בידוד עם מערכות פוליפאן, מערכות פוליפלוס ופתרונות בידוד לשיטת  ברנוביץ’ ועוד.
  • אייקונקס –שיטה שבבסיסה תבניות יציקה מפוליסטירן מוקצף לקירות חיצונים של בניינים. השיטה מקנה רמות בידוד תרמי גבוהות במיוחד, העונות על דרישות תקני הבניה הירוקה. כאמור, בשיטה זו עושים שימוש בתבניות קבועות של פוליסטירן מוקצף עבור יציקות של בטון מזוין, כאשר בתום היציקה התבניות הופכות לחלק מקירות הבניין. ומקנות רמה גבוהה של בידוד תרמי ואף בידוד אקוסטי המונע מעבר רעש לצד עמידות בפני רעידות אדמה.
  • הפרדת רצפות מהקרקע- לפוליביד פתרונות בידוד מזעזועים מתקדמים ותקניים למקרים של מבנה העומד על קרקע תופחת, המכילה אחוזים גבוהים של חרסית. באמצעות בבסיס השיטה ארגזים ותעלות המפרידים בין קורות היסוד והרצפה בראשונה לבין הקרקע. ישנם מגוון פתרונות מותאמים לסוגי נוספים מבנים ועומסים.
  • בידוד תרמי לגגות בניינים- פתרונות בידוד המבוססים על סוגים שונים של לוחות תרמיים כדוגמת לוחות פוליסטירן מוקצף, פוליסטירן בשיחול ופוליסטירן משופר. אלו לוחות שהעובי שלהם נקבע בהתאמה לדרישות התרמיות של הבניין.
  • גג הפוך– שיטת בידוד ייחודית לגגות אותה ניתן ליישם במקרי שלא דאגו לפתרון בידוד במהלך הבנייה. במקרה זה מניחים לוחות גג הפוך של פוליביד ישירות על גבי  יריעות האיטום. מעל הלוחות מניחים בד גיאוטכני ומעליו חצץ. 
  • פתרונות בידוד לבנייה רוויה

לפתרונות בידוד לבנייה רוויה, קבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פוליביד בטלפון 08-6408555 או במייל marketing@polybid.co.il