אריזות מותאמות למוצרים

2016-11-25_0240 מוצרים שונים דורשים אריזות  שונות ומגוונות, בעלות דרישות אסטטיות וטכניות בהתאם למוצר: הגנה מפני פגיעה במוצר הנארז, אופי ההובלה (קשוח, עדין), רגישות המוצר לשינויי טמפרטורה, הובלה בתנוחות שונות של המוצר וכד’.

יצרנים רבים בארץ ובעולם בוחרים להשתמש בפוליסטירן המוקצף (קלקר) כמרכיב מרכזי בתצורת האריזה של מוצריהם.
הקלקר מקנה למוצר הגנה מצוינת בפני מכות הולם ותנודות, בזכות יכולתו לספוג מכות וזעזועים בצורה הטובה ביותר, ומבטיח שמירתו עד הגעתו לבית הלקוח.
פוליביד מביאה את ניסיונה ואת הידע רב השנים שצברה בתכנון ובהתאמת האריזה למוצר.

פוליביד בשיתוף פעולה עם מתכנן האריזה של הלקוח ו/או מתכנן המוצר, מתכננים ומביאים לידי ביצוע את האריזה המושלמת עבור המוצר שלך, כדי להביאו בצורה המיטבית ליעדו.

צוות המתכננים והיועצים של פוליביד עומד לרשותכם לכל עניין וייעוץ.

מגוון סוגי אריזות

חלק מהותי בשרשרת הייצור הינו אופן אריזת המוצר, המאפשרת את הובלתו ושינועו בבטחה, לצד מענה שלם לדרישות טכניות ואסטטיות. חברת פוליביד מספקת מגוון סוגים של אריזות עבור צרכים של ענפי תעשייה שונים. האריזות מסופקות בהתאמה מלאה למאפייני המוצר הנארז, רמת רגישותו, מאפייני ההובלה ועוד.

אריזות מוצרים באמצעות פוליסטירן מוקצף

אחד ממוצרי הבסיס ליצור מוצרי אריזה  בחברתנו הינו פוליסטירן מוקצף המכונה גם קלקר. חומר זה מספק רמה גבוהה ביותר של הגנה למוצרים ארוזים בו מפני זעזועים, תנודות, חבלות, מכות וכדומה. הוא מבטיח את שלמות המוצר והגעתו בבטחה ליעדיו השונים, בין אם מהמפעל לגורם משווק, ובין אם מהגורם המשווק לבית הלקוח.

אריזות בהתאמה אישית מלאה

בזכות הידע והניסיון הרב שלנו בתחום, יש לנו את כל היכולות והכלים לספק מענה מדויק לכל צרכי האריזה של ענפים רבים במשק, לרבות ענף המזון. בין היתר נלקחים בחשבון מאפיינים טכניים ואסטטיים, תנוחות הובלה של המוצר, רגישות של מוצרים לטמפרטורות, סוג וגודל המוצר הארוז, מאפייני ההובלה ועוד. ביחד עם מתכנן המוצר או האריזות מצד הלקוח, נתכנן אריזה מתאימה ביותר למוצר המדובר. את האריזה נייצר בתאימות מלאה לתוכניות וברמה גבוהה ביותר של ביצוע וגימור. בנוסף, חברתנו מתכננת ומייצרת תיבות אחסון ושינוע לצד גרגרים ותפזורות למילוי אריזות.

הזמנת אריזות בהתאמה אישית

להזמנת אריזות בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פוליביד בטלפון 08-6408555 או במייל marketing@polybid.co.il.

עיצוב סטודיו שרון

לחצן חיוג מהיר
Menu
×