חזור לבלוג

לוחות מבודדים לבניה מתועשת

לוחות מבודדים לבניה מתועשת

חברת פוליביד מספקת מגוון מתקדם ואיכותי של פתרונות בידוד תרמי לבניה מתועשת. הפתרונות עושים שימוש במגוון סוגי לוחות בידוד מחומרים שונים לרבות פוליסטירן מוקצף, פוליסילבר, פוליפאן ופוליאש. חומרים ולוחות אלו מיוצרים בשיטת חיתוך או בשיטת תבניות.

 

מגוון סוגי לוחות

חברתנו מייצרת ומשווקת מגוון סוגי לוחות בידוד העונים לצרכים של בנייה מתועשת, כולל בין היתר:

לוחות פוליסטירן מוקצף- הקרויים בפי כל לוחות קלקר, לוחות אלו משלבים תכונות של רמת בידוד תרמי גבוהה לצד משקל נמוך וגמישות ונוחות בעבודה. ללוחות מגוון גדלים ועוביים, וניתן להתאימם לכל צורך ולכל שיטת בנייה.

  • לוחות פוליפאן- לוחות מפוליסטירן בשיחול, בעל רמה גבוהה של בידוד תרמי ועמיד בפני מעבר מים.
  • לוחות פוליאש- לוחות על בסיס צמנטי המספקים רמה גבוהה של בידוד תרמי לצד עמידות בפני אש. לוחות אלו מתאימים לבידוד תרמי של קירות חיצוניים במבנים, ולגשרי קור.
  • מערכת פוליפלוס- מערכת ייחודית, חסכונית ומתקדמת לבנייה של קירות מעטפת הבית. השיטה מבוססת על לוחות פוליסטירן מוקצף, אשר מיושמים מצידם החיצוני של קירות החוץ ומקנים בידוד תרמי אחיד למעטפת המבנה, ללא צורך בטיפול נקודתי בגשרים תרמיים.. בשיטה זו המבנה זוכה לחזות אסטטית עמידה לאורך זמן ולעמידות של המבנה בפני מעבר טמפרטורה ורטיבות.
  • אייקונקס-
  • שיטה שבבסיסה תבניות יציקה מפוליסטירן מוקצף לקירות חיצונים של בניינים. השיטה מקנה רמות בידוד תרמיגבוהות במיוחד, העונות על דרישות תקני הבניה הירוקה. כאמור, בשיטה זו עושים שימוש בתבניות קבועות של פוליסטירן מוקצף עבור יציקות של בטון מזוין, כאשר בתום היציקה התבניות הופכות לחלק מקירות הבניין. ומקנות רמה גבוהה של בידוד תרמי ואף בידוד אקוסטי המונע מעבר רעש לצד עמידות בפני רעידות אדמה.

 

פתרונות בידוד לבנייה מתועשת

לפתרונות בידוד לבנייה מתועשת, קבלת מידע נוסף ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פוליביד בטלפון 08-6408555 או במייל.

עיצוב סטודיו שרון

לחצן חיוג מהיר
Menu
×