חזור לבלוג

בנייה קלה

חשיבות הבידוד

בידוד נחשב לאחד מיסודות מעטפת המבנה והנו ביחס ישר לבנייה ירוקה. תזכו לחברת פוליביד פתרונות מתקדמים עבור בידוד מבנים לרבות בידוד מבנים שנבנים בבנייה קלה, המשפרים, מייעלים וחוסכים בתהליכי בניה ומספקים סביבת מחייה ומגורים איכותית, חסכונית ובריאה.

 

השפעת בידוד תרמי על דירוג אנרגטי של המבנה

רמת הבידוד התרמי במבנה משפיעה באופן ישיר על דירוגו האנרגטי ועמידתו בדרישות התקן הישראלי לבנייה ירוקה. בידוד תרמי מושג באמצעים שונים כדוגמת לוחות פוליסטירן מוקצף או לוחות פוליפאן (פוליסטירן בשיחול) שחברתנו מספקת. רמה גבוהה של בידוד תרמי תורמת באופן ישיר לחיסכון אנרגטי במבנה, עבור חימום ומיזוג.

 

מעטפת בנין מבודדת

מעטפת של מבנה קל הינה אחד המרכיבים העיקריים המכתיבים רמת בידוד תרמי, אקוסטי וכדומה. הבידוד התרמי מקטין מעברים של קור וחום מהסביבה החיצונית וחלקיו הפנימיים של המבנה וכך חוסך בצרכי מיזוג והסקה.  כמו כן, בידוד תרמי מסייע בשמירת המבנה יבש ומונע התפתחות של פטריות ועובש על הקירות של הבניין. גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הינו המסה התרמית של המבנה, המושפעת מרמת צפיפות חומרי הבניה שלו, בייחוד במקומות שיש בהם הפרשי טמפרטורה גבוהים בין שעות היום ללילה.

 

מגוון פתרונות בידוד לבניה קלה

למרות שבניה קלה עושה שימוש בחומרים קלים, היא יכולה לספק רמות גבוהות ביותר של בידוד אקוסטי ותרמי, שניתן לשפר גם לאחר סיום בניית המבנה. רמות הבידוד נוצרות בזכות שימוש בשיטות בניה ובלוחות מבודדים שונים. כך למשל, ניתן להזמין מחברתנו מערכת פוליפלאש עם לוחות קלי משקל המציגים עמידות תרמית ועמידות בפני אש, שניתן ליישם על צד פנימי וחיצוני של קיר חיצוני וכן לבודד גשרי קור. אפשרות נוספת הינה של בידוד איזוצף המשפר בידוד אקוסטי של רצפות, מונע רטיבות ומשמש גם כמבודד זעזועים. כמו כן ישנם פתרונות בידוד תרמי של מערכת פוליפלוס עבור קירות מעטפת חיצונית, המספקת בידוד אחיד לכל אורך המעטפת וחוסכת את הצורך בבידוד ספציפי עבור גשרי קור. כל זאת לצד מגוון פתרונות בידוד נוספים, ממערכת בית תרמי ועד בידוד גגות בשיטת גג הפוך.

 

פתרונות בידוד לבנייה קלה

לפתרונות בידוד לבנייה קלה, קבלת עוד פרטים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת פוליביד בטלפון 08-6408555 או במייל marketing@polybid.co.il.

 

עיצוב סטודיו שרון

לחצן חיוג מהיר
Menu
×